Про компанію

Вітаємо Вас на сайті компанії «Монітор»!

Наша компанія функціонує на українському ринку з 1998 року. І за цей час ми напрацювали міцні партнерські стосунки  та обширну базу клієнтів. Завдяки великому досвіду та високому рівню кваліфікації наших співробітників, ТОВ «Монітор» заслужило позитивну репутацію та вдячні відгуки клієнтів.

Дозвольте ознайомити Вас з нашим асортиментом:

·          Оптова торгівля високоякісним первинним та вторинним поліефірним волокном, виробництво Кореї та Китаю.

·          Виготовлення виробів з натурального хутра (головні убори, кожухи, бекеші, коміри), у тому числі, за державними замовленнями.

·          Оптова торгівля виробами із хутра.

·          Виробництво спецодягу та текстильної продукції за державними замовленнями.

·          Виготовлення текстильних виробів, у тому числі, за державними замовленнями.

Ми є прямим постачальником виробів з хутра в Харкові та Україні. Один з постійних партнерів ТОВ «Монітор» – харківське виробниче підприємство «Українське хутро», яке займається виробленням натурального хутра, його фарбуванням, розкроюванням і виготовленням різних виробів із натурального хутра: головні убори, кожухи, бекеші, коміри та ін.

На сьогоднішній день дуже гостро стоїть питання забезпечення української армії. Одним з напрямків нашої роботи є виробництво і продаж спецодягу. Наша компанія вже більше року співпрацює з волонтерськими організаціями, що займаються забезпеченням спецодягом українських солдат у зоні АТО.

Ми працюємо на совість та цінуємо кожного клієнта. Високий професійний рівень наших співробітників, напрацьований роками, дозволяє не зупинятися на досягнутих результатах, а рухатися до нових вершин, покращуючи якість виробництва та обслуговування наших клієнтів.