Продукція

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним переліком продукції, що пропонує ТОВ «МОНІТОР»:

  • первинне і вторинне поліефірне волокно виробництва найбільших постачальників Китаю та Кореї (порожнисте висозвивисте HC 15Dх64mm і 7Dх64mm, порожнисте високозвивисте силіконізоване HCS 15Dх64mm і 7Dх64mm, тверде 15Dх64mm NORMAL, бікомпонентне волокно 4Dх51mm, волокно п/е матоване звивисте і фарбоване в масі у чорний колір звивисте текс 0,33, волокно п/е для текстильної промисловості марки А матоване звивисте текс 0,6- 1,7);
  • виробництво та оптова торгівля виробами з натурального хутра: кожухи, бекеші, головні убори, коміри;
  • виробництво спецодягу за державними замовленнями, в тому числі, для потреб АТО: костюми, куртки, кашкети (бейсболки) з камуфляжу, головні убори (натуральне хутро, штучне хутро), шапки-фески, шапки-маски.
  • виробництво матраців, солдатських напіввовняних ковдр, подушок з вати та синтепону.
  • пошив кашкетів польових, панам, чохлів до шолому балистичного для силових структур України з різних видів камуфляжної тканини.

Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, пропонуємо тільки якісну продукцію і завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання.

За всіма додатковими питаннями звертайтеся за телефонами: (057) 719-19-42; (057) 719-16-35 або надішліть Ваше питання на нашу електронну пошту 2015monitor@ukr.net