Поліефірне волокно

Поліефірні волокна-синтетичні волокна, які формуються в процесі плавлення поліетилентерефталату.

Головною перевагою поліефірних волокон є термостійкість. Вони мають більш тривалий термін експлуатації при підвищених температурах, в порівнянні з природними та більшістю хімічних волокон. Поліефірні волокна мають високий ступінь пружності і володіють низькою гігроскопічністю, завдяки чому тканини, виготовлені з поліефірних волокон, практично не мнуться, добре тримають надану форму, мають незначний ступінь усадки і швидко сохнуть.

 

 

 Наша компанія пропонує Вам:

  •  Порожнисте високозвивисте волокно HC 15Dх64mm, 7Dх64mm виробництво Китай.

Порожнисте волокно має широкий спектр використання у виготовленні різних матеріалів: скловолокна, радіотехнічних виробів, теплоізолюючих будматеріалів, наповнювачів у виробах з текстилю і навіть, у виготовленні полімерних напівпроникних мембран, які застосовуються там, де необхідно використовувати компактні фільтраційні елементи.

  • Порожнисте високозвисте силіконізоване волокно HCS 15Dх64mm, 7Dх64mm виробництво Китай.

Силіконізоване волокно вже давно визнане кращим наповнювачем у всьому світі. Завдяки своїм технологічним властивостям, воно чудово зберігає тепло і об’єм, широко застосовується у виробництві постільних речей. Крім того, силіконізоване волокно має високу ступінь пружності та еластичності, що незамінне у випадку, коли необхідно підкреслити витонченість ліній будь-якого виробу. Речі, у виробництві яких використовується силіконізоване волокно не втрачають первинної форми та витримують багаторазові машинні прання.

  • Бікомпонентне волокно 4Dх51mm виробництво Корея.

Цей різновид волокна використовується при виробництві нетканих матеріалів. Продукція, вироблена з використанням біокомпонентного волокна має високий ступінь бактеріцидності, гідрофильності, антистатичності, атмосферо і світлостійкості. Головним чином, біокомпонентне волокно використовується у виробництві синтепону- міцного і м’якого, об’ємного нетканого матеріалу. Завдяки високим теплозахисним властивостям синтепон, як наповнювач і утеплювач, знаходить своє застосування у виробництві швейних виробів, верхнього одягу, стьобаних ковдр і покривал, м’яких меблів, м’яких іграшок, при виготовленні стьобаної підкладки та в інших виробах.

Ми раді запропонувати своїм клієнтам регулярні поставки поліефірного волокна найбільших виробників Китаю та Кореї на взаємовигідних умовах. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: (057) 719-19-42; (057) 719-16-35 або надішліть його на нашу електронну пошту 2015monitor@ukr.net